معرفی پولادین صنعت

شرکت پولادین صنعت دانش گستر پارسیان با داشتن کادری مجرب و تکیه بر نیروهای جوان، پرتلاش، استفاده از ماشین‌آلات تراشکاری، فرز و سوراخکاری مدرن و در اختیار داشتن نیروهای فنی و کارگاهی با تجربه، یکی از شرکت‌های دانش‌محور و پیشرو در تولید قطعات و تجهیزات مورد استفاده در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی می‌باشد. نگرش مجموعۀ پولادین صنعت (مطابق با شعار این شرکت: صداقت به همراه کیفیت کالا برابر است با رضایت مشتری) همواره بر آن است که محصولات و خدمات خود را بر پایه بالاترین استاندرادهای کیفی و در بهترین شرایط ممکن به مشتری ارائه دهد.

با توجه به دیدگاه کادر مدیریت این شرکت بر لزوم تحقیق و توسعه و گسترش آن در تمامی سطوح شرکت، نه تنها کیفیت بالای محصولات پولادین صنعت موجب افزایش طول عمر کارکرد قطعه یا تجهیز مربوطه شده، بلکه علاوه بر آن در برخی موارد موجب کاهش هزینه‌های تولید و کاهش زمان تحویل کالا نیز می‌گردد که در نهایت این امر سبب کاهش هزینه‌های مشتری مربوطه نیز می‌شود. لازم به ذکر است که کادر پژوهشی و مهندسی پولادین صنعت، جهت شناخت بیشتر و ارتباط مؤثرتر همواره بر آن است که  در ارتباط با نیروهای مهندسی و کارگاهی کارفرما بوده، زیرا اعتقاد بر آن است که این چرخه و استفاده از تجارب علمی و عملی نفرات مهندسی و کارگاهی کارفرما، موجب شناخت بیشتر از کاربردهای قطعات و تجهیزات مربوطه و نقاط آسیب‌پذیر آن‌ها شده و در نهایت موجب ارتقای کیفی محصولات این شرکت می‌گردد.

عمده محصولات پولادین صنعت بر اساس آخرین استانداردهای مرتبط روز دنیا(از جمله استانداردهای ASME ،API ،ASTM ،BS EN ،ISO ،MSS-SP و غیره) و مطابق با نیاز مشتری طراحی و ساخته می‌شوند. در حال حاضر، شرکت پولادین صنعت توانایی ساخت محصولات خود را در گستره‌ی وسیعی از مواد از قبیل فولادهای کربنی ساده، فولادهای کم آلیاژ، فولادهای پرآلیاژ (از قبیل فولادهای زنگ‌نزن) و آلیاژهای غیرآهنی (از قبیل سوپرآلیاژها و دیگر آلیاژها) را دارا می‌باشد. علاوه بر آن، لازم به ذکر است که تیم‌های طراحی، تحقیق و توسعه این شرکت، با تکیه بر دانش روز دنیا، آمادگی و توانایی طراحی، تحلیل و در نهایت ساخت و بومی‌سازی هرگونه محصول جدید مورد نیاز در این حوزه را دارا می‌باشند.

در ادامه روندنمای کاری شرکت پولادین صنعت باید به صورت شماتیک نشان داده شود.

روند نمای کاری شرکت پولادین صنعت

ورود سفارش یا کار به شرکت توسط واحد بازرگانی

نهایی شدن مدارک فنی سفارش توسط واحد مهندسی

طراحی اولیه سفارش مورد نظر توسط واحد طراحی

تحلیل طراحی اولیه مربوطه توسط واحد تحقیق و توسعه

نهایی شدن طرح سفارش مورد نظر بعد از دریافت نظرات واحد تحقیق و توسعه و اعمال آن توسط واجد طراحی و در نهایت ارسال طرح نهایی برای واحد های برنامه ریزی و تولید

برنامه ریزی ساخت و در نهایت تولید سفارش موردنظر

نهایی شدن کالا و انجام فرآیندهای بازرسی و تحویل کالا